• Dzień Pluszowego Misia

• Jak co roku, 25 listopada w naszym oddziale przedszkolnym obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. To świetna okazja do tego, żeby porozmawiać o emocjach. Bo któż lepiej pomoże nam w trudnych chwilach? Oczywiście pluszowy miś! Pomaga w smutkach, w radościach, dzieli nasze troski, łapie do futerka łzy. Potrafi się świetnie bawić i nigdy nie marudzi.

Dziękujemy misiom ża odwiedziny w naszym przedszkolu i zapraszamy za rok.

• Zabawa Andrzejkowa

• W czwartek 30 XI odbyła długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa. Podekscytowani uczniowie kl. I - II oraz przedszkolaki przyszli pięknie ubrani na wystrojoną salę. Tam czekali już na nich rodzice, którzy zorganizowali loterię fantową. Emocjom nie było końca! Dzieci losowały wspaniałe nagrody. Każdy coś wygrał. Następnie dzieci brały udział w licznych konkursach, tańcach i wróżbach. Wszyscy dobrze sie bawili tańcząc oraz przebierając sie w zaaranżowanej na tę okazję fotobudce. Po południu na swoją zabawę przyszli uczniowie starszych klas. Wszyscy bawili sie wspaniale i już czekają na kolejną impezę.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i zorganizowanie loterii fantowej oraz poczęstunku dla dzieci.

• Pizza domowa jest pyszna i zdrowa

• W ramach zajęć wychowawczych uczniowie klasy 6 i 7 samodzielnie upiekli pizzę. Do jej przygotowania użyli samych zdrowych produktów. Podczas tych  praktycznych zajęć przypomnieliśmy sobie co jest ważne do tego, aby być zdrowym i właśnie jednym z tych elementów jest zdrowe odżywianie. Oczywiście poczęstowaliśmy naszych nauczycieli i kolegów oraz koleżanki z innych klas.