• Dzień Przedszkolaka

• 20 września, jak co roku, w oddziale przedszkolnym obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka.  To bardzo ważne święto, w którym nie zabrakło uśmiechu, zabawy i radości.

Odśpiewaliśmy piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek”, odrysowaliśmy wybranego przedszkolaka na kartce,  wydrapywaliśmy spod farby ciekawe rysunki. Każdy przedszkolak chciał się też obfotografować w fotobudce. Na koniec dnia wszystkie wspaniałe przedszkolaki zostały nagrodzone medalem Super Przedszkolaka.

Wszystkim Super Przedszkolakom życzymy tak udanego roku szkolnego, jak dzisiejszy dzień.

• Dzień Mamy i Taty

• Uczniowie naszej szkoły- ci mali i ci trochę więksi:)- jak co roku przygotowali występ na specjalną okazję jaką jest Dzień Mamy i Taty. Było troszkę stresu i tremy, ale dzieci dały z siebie wszystko i pochwaliły się swoim talentem recytatorskim, wokalnym i tanecznym. Każdy przecież wie, że:
            „Mama, tata mądre główki
            Są jak jabłka dwie połówki
            Co za jabłko mówię wam
            Jaki Skarb ja w domu mam…”

Miło było patrzeć na łzy wzruszenia wszystkich Mam i dumnych Tatusiów.